Göster

Başak Burcu Günlük Yorumu (8 Temmuz 2019 Pazartesi)


Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Bugün karar vermek için aceleci olma. Etrafında olan biteni yargılamak için hızlı karar almamalısın bugün. Bazı şeylerin gerçek yüzünü görmen biraz uzun zaman alabilir. O yüzden ne kendini ne de etrafındaki insanları üzmemek için ani hareketlerden kaçınmalısın.

Sağlık

Bugün tatlılara ve işlenmiş gıdalara yöneleceksen eğer ve bunun bir kaçarı yoksa o zaman bol bol su tüketmeyi hatırlamalısın. Bir diyeti bozunca koyvermek yerine bunu telafi etmek için daha fazla su tüketip hareket etmek daha güzel bir sonuç getirecek sana.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranda ufak tefek yanlış anlaşılmalar yaşanabilir bugün. Ani ve önemli tepkiler vermeden önce dikkatle düşünmeli ve bazı şeylerin kendiliğinden yerine oturmasını bekleyebilirsin. Kendi kafandaki çıkarımlara göre hareket etme bugün.

Para

Maddi konularda dikkatli olman gereken bir gün. Bugün parasal anlamda atacağın adımlar seni ya batıracak ya da çıkaracak cinsten büyük olabilir. O yüzden dikkati elden bırakmamalı ve parasal konularda alacağın kararlara özen göstermelisin.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi