Göster

Başak Burcu Günlük Yorumu (7 Mart 2020 Cumartesi)


Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5


Genel

Etrafında olan biten şeyler sana garip geliyor olabilir. Bazı konuları anlamlandırmakta zorlanabilirsin. Bunun sebebi yanlış anlaşılmalar olabilir. O yüzden etrafındaki insanlarla sağlıklı iletişimler kurmak önceliğin olmalı.

Sağlık

Sağlıklı olmak ve kendini daha iyi hissetmek için vücudunun ihtiyaçlarına kulak vermen gerekebilir. Bugün sağlığın için vereceğin öncelik ilerisi için önemli olabilir. Kendini hangi noktada daha sağlıklı görmek istiyorsan ona odaklanabilirsin.

Aşk

Mutluluk bir günlük gerginlikle bozulacak bir şey değildir. Bu gerginliğe rağmen yapıcı olmak ve aranızdaki iletişimi sağlıklı tutmak da mutluluğu etkiler. O yüzden canımız sıkılmasın diye bir şeyleri ertelememeli ve içini sıkan şeyleri dile getirebilmelisin bugün.

Para

Maddi konularda azalan keyfini daha iyi bir şekilde yerine koymak için çevrendeki insanlara destek olman gerekebilir. İnsanlara olumlu yaklaşmak ve bazı konularda yapıcı davranmak sana daha iyi gelecek bugün. Bu hissi üretkenliğe odaklamalısın.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi