Göster

Başak Burcu Günlük Yorumu (5 Mayıs 2019 Pazar)


Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5


Genel

Bugün hiç beklemediğin bir yerden eline para geçebilir. Çok büyük olmasa da seni çok sevindirecek bu para. Bir süredir sana borcunu ödemeyen bir kişi ile bu parasal konuları halledebilir veya sadece yolda para bulabilirsin. Şansının açık olacağı bir gün.

Sağlık

Bugün olabildiğince açık havada bulun. Evine kapanıp kendini negatif düşüncelerle boğmamalı ve doğada, temiz havada bulunarak enerjini yükseltmelisin. Bunun için arkadaşlarını arayıp onlarla planlar yapabilirsin.

Aşk

Bugün, ilgini çekmek isteyen bir insan ile bol bol konuşabilir ve o kişi hakkında fikirlerini değiştirebilirsin. Daha önceden çok ilgini çekmeyen bir kişinin bugün yapacakları ve söyleyecekleri ile ilgini çekmesi olası. Sürprizlere hazır ol!

Para

Parasal konularda kendini daha rahat hissedeceğin bir gün. Harcamalar veya gelirler ile kafanı fazla yormayacaksın. Bu konularda etrafındaki insanlara karşı da biraz rahat davranman olası. Bu rahatlığı alışkanlık haline getirmemeye çalış, yoksa uzun vadede para kaybedebilirsin.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi