Göster

Başak Burcu Günlük Yorumu (5 Aralık 2019 Perşembe)


Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

4/5


Genel

Aşk bugün önceliğin olacak. Sevdiğin kişiyle geçireceğin vakit ve aranızda yaşanacak muhabbetler gününün nasıl geçeceğini belli edebilir. Önceliğini aşka vermen bu konularda daha güzel ve yapıcı etkileri hayatına çekecek.

Sağlık

Kaslarını kuvvetlendirmek ve esneme hareketlerine özen göstermek kendini daha iyi hissetmene vesile olacak. Eğer gün içerisinde çok fazla hareketsiz kalıyorsan bunu değiştirmen gerekebilir. Kaslarını rahatlatmak için daha fazla esneme hareketi yapabilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişiye duygularını açmak için iyi bir gün olabilir. Eğer bir ilişki içerisindeysen, sevdiğin kişiye karşı hislerini ve düşüncelerini daha rahat açabileceksin. Genel olarak kendini daha rahat ifade edebileceğin bir gündesin, bu enerjiyi iyi kullan!

Para

Maddi konularda esnek olman gerekecek. Alacağın kararlarda ve düşündüğün masraflarda biraz daha esnek olman gerekebilir. Daha geniş çaplı düşünmek ve olası sıkıntılara karşı önlem almak kendini daha rahat hissetmene vesile olabilir.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi