Göster

Başak Burcu Günlük Yorumu (4 Mayıs 2019 Cumartesi)


Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

4/5


Genel

Bugün kafana yatmayan bir durum ile karşılaşırsan oradan uzaklaş. Bazı şeyleri anlamaya veya düzeltmeye çalışma. Kendini rahat hissetmediğin ortamlarda bazı şeylere dikkatini vermen daha da zorlaşabilir. O yüzden çok fazla kendine yüklenmemelisin bugün.

Sağlık

Bugün, vücudunun, son zamanlardaki aktivitelerinden daha fazla etkilenmesi söz konusu. O yüzden kendine dikkat etmen gerekiyor. Yediklerin, giydiklerin, vücudunun bağışıklık sistemini etkileyen her şey seni biraz yorabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranda bir muhabbetin başlamasını bekliyorsan senin bazı adımlar atman gerekebilir bugün. Karşındaki kişinin ilgisini çekmek ve onunla muhabbet etmek için adım atmaktan kaçınmamalısın. Kendisini tanımak istediğini belli edersen güzel bir gelişme yaşanabilir.

Para

Para biriktirmek için sana keyif veren şeylerden vazgeçmen gerektiğine inanıyor olabilirsin. Ancak parayı ne için biriktirdiğini kendine hatırlatman gerekebilir bugün. Daha keyifli ve güzel günler geçirmek için biriktirdiğin paraları, bu günlerde harcamayacaksan ne zaman harcayacaksın?Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi