Göster

Başak Burcu Günlük Yorumu (4 Kasım 2019 Pazartesi)


Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

3/5


Genel

Daha sonradan hissedeceğin önemli bir değişimin temellerini bugünden atabilirsin. Gerek kendi hareketlerinde gerekse insan ilişkilerinde farklı bir yol izlemek ileride sana çok daha büyük ve güzel değişimler oluşturacak. O yüzden bugün ufak adımlar atmaktan çekinmemelisin.

Sağlık

Farklı yemekler yapmak ve yeni tarifler denemek bugün sana daha iyi gelebilir. Daha geniş çaplı bir beslenme programı ayarlamak ileride kendini daha sağlıklı hissetmene vesile olacak. O yüzden bugünden itibaren mutfak işlerine daha fazla özen göstermelisin.

Aşk

Sevdiğin kişiye daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsin bugün. Eğer bir ilişkin yoksa yeni bir insan ile muhabbet etmen de olası. Dikkatini karşındaki insana vermek kolaylaşacak. Ve bu sayede ilişkiler konusunda güzel adımlar atabileceksin.

Para

Etrafındaki insanların neler düşündüğünü anlamaya çalışarak vakit kaybetmemelisin bugün. Maddi konularda kendi isteklerine ve kararlarına öncelik vermek daha iyi olabilir. Parasal açıdan etrafındaki insanlarla arana bir sınır çekmelisin.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi