Göster

Başak Burcu Günlük Yorumu (4 Ekim 2019 Cuma)


Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5


Genel

Sevdiğin kişiye sürprizler hazırlamak hem seni hem de sevdiğin kişiyi çok mutlu edebilir. Bugün daha yapıcı bir enerjiye sahip olacaksın. İnsan ilişkilerindeki gelişmelere öncelik vereceksin. Ancak sevdiğini mutlu etmek için ekstra masrafa girmemelisin.

Sağlık

Arkadaşlarınla egzersiz yapmak sana daha keyifli gelebilir. Sıkıcı egzersiz programları yerine sevdiğin insanlarla hareket etmek daha güzel enerjiler toplamanı sağlayacak. Arkadaşlarınla birlikte bazı egzersiz programları ayarlayabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişiyi parayla alacağın bir hediyeyle mutlu etmek yerine içinden gelen, düşünceli bir hareketle mutlu etmek sana daha iyi gelecek. Aranızdaki iletişimi artırmak ve daha keyifli bir enerjiye sahip olmak için biraz daha düşünceli davranman gerekebilir.

Para

Bugün masraflara girmeden önce almak istediğin eşya ile alakalı araştırmalar yapman gerekebilir. Acele kararlarla alışveriş yapmamalı ve almak istediğin şey ile alakalı dikkatli olmalısın. Gereksiz yere para harcamaktan kaçınman gerekecek bugün.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi