Göster

Başak Burcu Günlük Yorumu (29 Nisan 2019 Pazartesi)


Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Bugün okuyacağın bir kitaptan, dinleyeceğin bir konuşmadan veya yapacağın bir araştırmadan ilham alabileceğin bir gün. Hayatın ile alakalı bazı konularda etrafındaki insanların etkisini hissedebilirsin. Kendi hayatına odaklanacağın bir gündesin.

Sağlık

Vücudumuz, bazı sinyalleri rüyalar aracılığı ile verir. Bugün, son zamanlarda gördüğün rüyaları tek tek bir düşün ve anlamlarının ne olabileceğini araştır. Sağlığın ile alakalı sinyaller vermiş olabilirler. Ve bu konuda önlem almaya bilinçaltını inceleyerek başlayabilirsin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile derin sohbetler yapabileceğin bir gündesin. Hem birbirinizi daha iyi tanımak hem de daha anlayışlı olmak için güzel bir gün. Bu enerjiyi yapıcı bir şekilde kullanarak kafandaki sorulara çözüm bulabilirsin.

Para

Maddi konularda sahip olduklarına şükredeceğin ve daha iyisini kendine çekebileceğin bir gündesin. Bugün parasal konularda kendini yetersiz hissedersen, harcamalar konusunda hata yapman olası. Ancak kendine güven ve parasal akışı oluruna bırak. Gerisi kendiliğinden gelecek.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi