Göster

Başak Burcu Günlük Yorumu (24 Temmuz 2019 Çarşamba)


Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5


Genel

İş ve başarı konularında çevrendeki insanlarla birlikte daha iyi bir kuvvete sahip olabilirsin. Bilgi paylaşmak ve ortak kararlar alarak hareket etmek üstünden büyük bir yükün kalkmasını sağlayacak bugün.

Sağlık

Gecenin bir yarısı uyanıyorsan veya uykuya dalmakta zorlanıyorsan hem zihninin hem de vücudunun sana anlatmaya çalıştığı bir derdi var demektir. Vücudunun verdiği sinyalleri iyi değerlendirmeli ve anksiyete konularında kendine dikkat etmelisin.

Aşk

Bugün kafanı toparlamak için tek başına vakit geçirmen gerekebilir. Eğer biri ilişkin varsa sevdiğin kişi ile planlar yapmak yerine kendi başına bir aktivite düşünebilirsin. Eğer bir ilişkin yoksa daha farklı konulara odaklanmak zihnini daha da berraklaştıracak bugün.

Para

Bugün kendine para harcamak sana çok iyi gelecek. Belli bir bütçeyi aşmamak için çok çabalıyorsan eğer normalde, bugün kendine biraz para ayırabilie ve keyfini çıkarabilirsin. Aşırıya kaçmadığın takdirde bugün yapacağın harcamalar sana mutluluk getirecek.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi