Göster

Başak Burcu Günlük Yorumu (23 Temmuz 2019 Salı)


Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

5/5


Genel

Arkadaşlarınla daha sosyal olman kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir bugün. Etrafındaki insanların düşüncelerine önem vermek, onları önemsemek, arkadaşlıklarını daha da sağlamlaştırmanı sağlayacak. O yüzden mutlaka insanlara vakit ayırmalısın bugün.

Sağlık

Enerjinin düştüğünü hissettiğin anda kendini içine kapatmamalısın. Daha aktif olmak, enerjinin de artmasına vesile olacak. Egzersizi sadece kendini iyi hissettiğin zaman önemsememeli, buna benzer günlerde kendini daha iyi hissetmek için de değerlendirmelisin.

Aşk

Sevdiğin kişi ile arandaki iletişimde dürüstlük önem kazanacak bugün. Karşındaki insana bir şeyler anlatırken olaylara fazladan bilgi eklememen senin yararına olacak. Olayları daha dramatik veya ilgi çekici yapmak için gerçekte var olmayan şeyler eklememelisin.

Para

Emeklerinin karşılığını almaya daha da yaklaşacağın bir gün olacak. Maddi konularda attığın adımların gerçekten para getirdiğini görmek daha fazlasını yapmak için sana güzel bir heves kazandırabilir bugün.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi