Göster

Başak Burcu Günlük Yorumu (23 Kasım 2019 Cumartesi)


Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5


Genel

Günlük hayatında değiştirmek istediğin bir konu varsa bugün buna odaklanmalısın. İleride daha farklı hareket etmek istediğin bir konu için bugünden adım atmak senin için bazı şeyleri kolaylaştıracak. O yüzden kendine vakit ayırmak ve hayatını gözden geçirmek daha iyi olacak senin için.

Sağlık

Yeni bir egzersiz programına yazılmak veya daha fazla hareket etmek için kendi fırsatlarını kollamak sana daha iyi gelebilir. Bazı hareketleri alışkanlık haline getirmek için daha iyi enerjilere sahip olacaksın. O yüzden bu hareketleri, sağlığını hedefleyerek belirlemelisin.

Aşk

Kafanı toparlamak ve keyfine bakmak daha cazip gelebilir bugün. Sevdiğin kişiye bu durumu açıklaman yeterli olacak. Kendine zaman ayırmak için fırsat tanımak her ikinize de iyi gelebilir.

Para

Sevdiğin insanlara karşı cömert olacağın bir gün. Senden özellikle maddi konularda bir şeyler istenebilir bugün. Veya etrafında olan bitene daha fazla müdahale etmek isteyebilirsin. Bugün bu durum için güzel bir fırsat bulabilir ve sevdiklerine destek olabilirsin.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi