Göster

Başak Burcu Günlük Yorumu (20 Mart 2020 Cuma)


Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

2/5


Genel

Halletmen gereken işlere odaklanmışken etrafında senin dikkatini çekmeye çalışanlar olabilir. İnsanlara hayır demeyi öğrenmeli ve hareketlerini kendin belirlemelisin. Bir mesaja geç cevap vermek veya bir telefona sonra dönmek seni daha az yorabilir.

Sağlık

Kendin için mutfağa girmen ve sağlıklı yemekler yapman sende daha iyi bir etki oluşturabilir. Hem zevk aldığın hem de sana iyi gelecek yemekler yapmak için mutfağa senin girmen gerekecek. Kendin için neyin iyi olacağına sen karar vereceksin bugün.

Aşk

Sevdiğin kişiye vakit ayırmak için halletmen gereken şeyleri bir kenara bırakman gerekebilir. O yüzden önceliklerine özen göstermen gerekecek bugün. Sorumluluklarına öncelik vermek, daha sonradan sevdiğin kişiye odaklanmanı kolaylaştırabilir.

Para

Maddi konularda ufak bir terslikte aklına hemen bütün gemileri yakmak gelebilir yine. Ancak bu konuda daha az tepki vermen gerekecek. Her şeyi sonlandırmak çok büyük tasarruf planlarına girmek yerine bugünü sağlam geçirmeye odaklanman gerekebilir.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi