Göster

Başak Burcu Günlük Yorumu (2 Mayıs 2019 Perşembe)


Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Bugün fikirlerin çok net olacak. Yeni konular öğrenme veya kendini geliştirmek gibi durumlarda çok başarılı olabilirsin. Etrafından alacağın ilhamı güzel bir enerjiye dönüştürmek için çok zorlanmayacaksın.

Sağlık

Bugün evin veya çalışma ortamında yapacağın temizlik ve ufak değişiklikler, enerjini yükseltmeye yarayacak. Bulunduğun ortama temiz hava girmesini sağlayarak bile çok güzel etkiler elde edebilirsin. O yüzden bu konulara odaklanarak vücudunun enerjisini arttırmaya çalış.

Aşk

Bugün sevdiğin insanın hiç bilmediğin yönlerini öğrenebilirsin. Eğer bir ilişkin yoksa, ilgini çok çekecek bir insan ile tanışman olası. Hoşlandığın ancak hakkında çok fazla bir şey bilmediğin birisi varsa, o kişi ile iletişime geçebilirsin. Kısacası bugün bol bol iletişim kuracağın bir gün ve bu durum sana çok iyi gelecek.

Para

Parasal kazanç elde etmek için enerjini gereksiz yere çalacak insanlarla veya olaylarla vakit kaybetmemelisin. Bir işin ucunda para olduğuna inanarak sadece kendini yormuş olabilirsin bugün. O yüzden etrafında, parasal kazanç sağlayacağını söyleyen herkese inanmamalısın.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi