Göster

Başak Burcu Günlük Yorumu (19 Mart 2020 Perşembe)


Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

İş ve projeler konusunda güzel değişimler yaşayabilirsin. Bu değişimler sana direkt olarak para getirmese de ileride daha mantıklı kararlar alarak kariyerini şekillendirmene vesile olabilir. Bugün algılarını açık tutman gerekebilir.

Sağlık

İnsanlarla iletişimini kuvvetlendirmek için zihnini boşaltman ve daha keyifli konulara odaklanman gerekebilir. Stresin ve gerginliğin sende yaratacağı negatif etki, insanlarla iletişimine yansıyabilir. Bu duruma özen göstermek ve stresi üstünden atmak için farklı şeylere odaklanman gerekecek bugün.

Aşk

Beklemediğin bir anda karşına aşk konularında güzel gelişmeler çıkabilir. Her zamankinden farklı ortamlarda vakit geçirmek sana yarayacak. Eğer bir ilişkin varsa sevdiğin kişiyle hiç denemediğiniz aktiviteler deneyebilirsiniz.

Para

Maddi konularda değişime özen göstermen gerekebilir. Masrafları kısmak, elindeki paraların hesabını bilmek ve ne yöne hareket edebileceğini görmek içini rahatlatabilir. Elinden para çıkması seni korkutmamalı bugün.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi