Göster

Başak Burcu Günlük Yorumu (13 Mart 2020 Cuma)


Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5


Genel

Sosyal ortamlara girmek sana daha çok şey katabilir. İnsanlarla iletişim kurmak, onların bakış açılarını görmek, kendini daha iyi hissetmene vesile olacak. Kendi içinde yaşadığın negatif sarmaldan çıkmak için sevdiklerinle vakit geçirmelisin.

Sağlık

Derin nefes egzersizleri sana daha iyi gelebilir. Daha önceden vücudunda biriken stres ve gerginlikleri azaltmak, üstünden etkilerini atmak için hareketlerinde dikkatli davranmalısın. Derin nefes alıp vermek, vücudunun kontrolünü ele almana vesile olabilir.

Aşk

Hoşlandığın kişinin ilgisini çekmek için çaba göstermen gerekebilir. Eğer karşıdaki insana olan hislerinden eminsen o zaman daha sağlam adımlar atman gerekecek. Aşk konusunda biraz daha baskın hareket etmen gerekebilir bugün.

Para

Büyük bir kar elde etmek için aşırıya kaçarak hareket etmek sana istediğin sonucu vermeyebilir. Eğer parasal açıdan amaçlar ve planlar doğrultusunda gider ve daha fazlasını elde etmeyi hedeflemezsen çok daha iyi sonuçlar elde edebileceksin bugün.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi