Göster

Balık Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2020 Perşembe)


Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Bugün bazı şeyler ilginç bir biçimde mutlu edecek seni. Farklı bir şeye odaklanmak isterken karşına çıkacak olaylar sana mutluluk getirecek. Hem üretken olacağın hem yorulacağın hem de mutlu olacağın bir gündesin. (Falcihane.com)

Sağlık

Hep bir arada kalmış gibi mi hissediyorsun? Her zaman iki kişi veya durum arasında cebelleşiyor musun? O zaman sınırlarını kontrol etmen gerekiyor olabilir. İnsanlarla sağlıklı iletişimler kurmak ve nerede durduğunu bilmek stres ve gerginliklerin hayatından çıkmasını kolaylaştırabilir.

Aşk

Güven konularına özen göstermeniz gerekebilir. Sevdiğin kişiyle birbirinize karşı ne kadar ve nasıl güven gösterdiğinizi görebilirsiniz. Bu konularda daha sağlıklı ve güzel sonuçlara varabilmek için birbirinize kalbinizi açmanız gerekecek.

Para

Masrafları geciktirmemelisin. Bir şeyleri geciktirmek fazladan para harcamana sebep olabilir. Bir şeyler ikiye katlanmadan ve gereksiz faiz binmeden bugünden halletmenin yolunu bulmalısın. Daha sonrası için değil, bugünden harekete geçmen gerekecek.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi