Göster

Balık Burcu Günlük Yorumu (4 Mayıs 2019 Cumartesi)


Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

4/5


Genel

Bugün bazı konulara hevesle atılman gerekecek. Eğer bazı şeyleri zoraki yaptığını düşünürsen hiçbir verim alamayacaksın. Bir süredir emek verdiğin konularda bugün ayak diretmek veya insanlara ters düşmek sana beklediğinden daha azını getirebilir. O yüzden dikkatli olmalısın. (Falcihane.com)

Sağlık

Bugün bazı konular hakkında karar almak senin için zor olabilir. Bunun sebebi, kafanda bazı konuların tam olarak açıklığa ulaşamaması ve seni zihinsel bir yorgunlukta bırakması. Bugün kafanı toparlamak için biraz meditasyon konularına ilgi gösterebilirsin.

Aşk

Bugün sürpriz gelişmeler yaşanabilir aşk hayatında. Senden hoşlanan kişinin aniden sana görüşme teklifi etmesi veya bulunduğun bir ortamda bir insan ile yaptığın muhabbetin aniden aşk konularına dönmesi enerjini çok yükseltecek.

Para

Parasal konularda etrafındaki insanlara destek olman gerekebilir bugün. Bazı konularda arkadaşlarına veya birlikte çalıştığın insanlara karşı daha yapıcı davranman gerekebilir. Eğer bunun için kesenin ağzını açman gerekiyorsa bundan çekinmemelisin. Daha sonra bu emeğinin karşılığını güzel bir şekilde alacaksın.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi