Göster

Balık Burcu Günlük Yorumu (30 Nisan 2019 Salı)


Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Bugün, önsezilerin seni biraz rahatsız edebilir. Etraftan iyi sinyal toplayabilen bir burç olmana rağmen bugün kendini bu konularda gergin hissedebilirsin. Ancak kendini üzmemeye çalış. Çünkü bu durum geçici olacak ve sen her zamanki gibi iç sesine güvenebileceksin. (Falcihane.com)

Sağlık

Stres azaltmak için bazı adımlar atman gerekebilir bugün. Özellikle bu ay hayatında yaşanabilecek bazı şeyleri kontrol altına alabilmek için, bugünden sağlığına yön vermekte fayda var. Stres azaltıcı şeyleri araştırabilir ve bunlara yatırım yapabilirsin.

Aşk

Aşk konularında fazlaca tepki verebileceğin bir gündesin. Hoşlandığın bir kişi varsa ve aranızda sağlam bir iletişim yoksa, vereceğin tepkiler bu kişiyle arandaki bağları koparma noktasına getirebilir. O yüzden sakin kalmaya çalış ve önemli konular konuşmamaya dikkat et.

Para

Parasal konularda atacağın adımlarda daha dikkatli olmak isteyebilirsin. Bugün çok fazla harcama yapmamaya çalış. Bu harcamaların yavaş yavaş birikerek seni daha fazla sıkıntıya sokması ihtimalini gözden çıkarmamalısın.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi