Göster

Balık Burcu Günlük Yorumu (3 Mayıs 2019 Cuma)


Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

3/5


Genel

Bugün kendini durduk yere kötü hissedebilirsin. Bunun sebebini bulmak için kendini yıpratma. Bazen sadece bir süreliğine de olsa enerjimiz düşer. Ayrıca bu konuda rüyaların sana gereken mesajları da verebilir. O yüzden rüyalarını bir kenara yazmayı deneyebilirsin. (Falcihane.com)

Sağlık

Bir süredir içinde bulunduğun stresin fiziksel etkilerini bugün hissedebilirsin. O yüzden vücuduna çok fazla yüklenmemeye ve dikkatli olmaya çalışmalısın. Yediklerine, tükettiğin su miktarına ve aldığın temiz havaya dikkat et.

Aşk

Bugün hiç beklemediğin bir anda bir insanın sana karşı duygularını açması olası. Farkına varmasan da etrafına yaydığın enerji, bazı kişilerin dikkatinden kaçmıyor ve sana karşı hislerini arttırıyor. Bugün böyle bir konuşmanın tam ortasında bulabilirsin kendini.

Para

Bugün parasal konularda etrafındaki insanların etkisini göreceğin bir gün. Sadece senin ortaya bir para koyman gerekiyormuş gibi düşünme, etrafındaki insanların da ortak masraflara katkıda bulunması gerekiyor. Bunu kendine sık sık hatırlatırsan bugün kendini daha iyi hissedeceksin.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi