Göster

Balık Burcu Günlük Yorumu (28 Nisan 2019 Pazar)


Aşk

5/5

Sağlık

3/5

Para

3/5


Genel

Bugün ilham alabileceğin insanlarla iletişime geçmen sana çok iyi gelecek. Muhabbetleriyle ilgini çekecek olan bu kişilerden çok şey öğrenebilirsin. Rüyalar, astroloji ve metafizik gibi konular dikkatini özellikle çekebilir.

Sağlık

Bugün gereksiz konulara kafa yorarken kendi vücudunu da yorabilirsin. Kaygılarla hareket edersen bir enerji düşüklüğü yaşarsın ve bu da direkt olarak sağlığını etkiler. O yüzden seni ilgilendirmeyen veya sana güzel bir etkisi olmayan şeylere vakit ayırmamaya çalış bugün.

Aşk

Bugün seni sıkan konulardan uzaklaşmak için iyi bir gün. Kendini, sevdiğin kişiler ile vakit geçirmek isterken bulabilirsin. Eğer hoşlandığın bir kişi yoksa, bugün ilgini çekebilecek yeni bir insan ile tanışman olası. Bu enerjiyi iyi değerlendir.

Para

Bugün, daha önceden yaptığın bir harcama ile alakalı kendini kötü hissedebileceğin bir gün. Yapmış olduğun harcamaların gerekli olup olmadığını düşünerek kendine işkence etme. Dün dündür, bugün bugün diye düşün ve bugün sahip oldukların için şükret.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi