Göster

Balık Burcu Günlük Yorumu (28 Ekim 2019 Pazartesi)


Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

5/5


Genel

İş ve kariyer konularında güzel başarılar seni bekliyor olacak. Kendi isteklerine ve hedeflerine odaklanmak güzel başarıları kapına getirecek. Sevdiğin insanlarla bu konularda kutlama yapabilir ve tebrikleri kabul edebilirsin. (Falcihane.com)

Sağlık

Vücuduna iyi gelmeyen gıdaları kesmen gerekebilir. Yediklerine dikkat etmen ve hareketlerine özen göstermen vücudunda daha rahat olmanı sağlayabilir. Rahat nefes almak ve kendini yormamak bugün önemli olacak. Bunların bir yolu yediklerine dikkat etmek ise bir diğeri de hareketlerini sıklaştırmak olabilir bugün.

Aşk

Sevdiğin kişi ile güzel bir yemek aranızda daha güzel bir muhabbet oluşmasına vesile olabilir. Hem ruhunuzu hem de bedeninizi beslemek ikinize de iyi bir enerji sağlayacak. Bugün birlikte yemek yemeniz size daha iyi gelebilir.

Para

Maddi konularda iyi şeylere odaklanmak senin için öncelik olabilir. Bu güzel önceliklere etrafındaki insanları dahil etmemen gerekebilir. Parasal konularda kendine göre hareket etmelisin bugün.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi