Göster

Balık Burcu Günlük Yorumu (21 Şubat 2020 Cuma)


Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Bir şeylerin yavaş ilerliyor olması seni üzmemeli bugün. İleriyi düşünerek hevesle atılman gereken şeyler olabilir. Hemen vazgeçmemeli ve yarını düşünerek hareket etmelisin bugün. Böylece daha güzel adımlar atabileceksin. (Falcihane.com)

Sağlık

İçine sinmeyen şeyler duygusal gerginlikler yaratabilir. Bu konulara odaklanmak ve zihnini boşaltmak için çaba göstermek sana iyi gelebilir. Sağlıklı bir ruh haline girebilmek için canını sıkan konularla başa çıkabilecek bir ortam yaratman gerekecek kendine.

Aşk

Aşk konularında kendi isteklerini dile getirmek daha güzel sonuçlar elde etmene vesile olabilir. Eğer hoşlandığın bir kişi varsa senin nasıl hissettiğini bilmeli. Bu kişi ile daha keyifli gelişmeler görebilmek için hayatına bir netlik katman gerekebilir.

Para

Etrafındaki negatif insanlarla arana sınır çekmen gerekecek. Parasal olarak senden faydalanılmaması için çaba göstermen gerekebilir. Bu tür konularda kendine dikkat etmek ve kendi kararlarını tek başına almak daha iyi olabilir senin için.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi