Göster

Balık Burcu Günlük Yorumu (2 Mayıs 2019 Perşembe)


Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

5/5


Genel

Bugün işin ile alakalı olarak bazı gecikmeler yaşanabilir. Bu durum seni germemeli, aksine dinlenebilmek için bazı fırsatları değerlendirebilmelisin. Her şeyi anında çözmek her zaman mümkün olan bir şey değil. O yüzden elinden gelmeyen mevzular için kendini yıpratmamaya çalış. (Falcihane.com)

Sağlık

Bugün cildine dikkat etmen gereken bir gün. Eğer çok fazla güneş altında kalacaksan mutlaka ama mutlaka güneş koruyucu kullanmayı düşünmelisin. Farkına varmadan cildinin hasar görmesi canını çok fazla sıkabilir.

Aşk

Bugün biraz kendine zaman ayırmak isteyebilirsin. Sevdiğin kişi ile güzel bir ortama gitmek yerine evde vakit geçirmek isteği daha ağır basabilir. Her ne olursa olsun kendini çok fazla yormamalı ve yapabileceklerinin sınırını öğrenmelisin.

Para

Bugün etrafındaki insanlara, harcamaların konusunda gösterdiğin titizlikle örnek olabilirsin. Çevrendekiler, maddi olarak neyi nasıl planladığınla çok ilgilenebilir. Bu durum da senin harcamalar söz konusu olduğunda daha dikkatli olmanı sağlayacak bugün.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi