Göster

Balık Burcu Günlük Yorumu (18 Eylül 2019 Çarşamba)


Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Kendine bir hediye almak için güzel bir gündesin. Kendini mutlu etmek ve sevdiğin şeylere odaklanmak sana daha iyi bir etki sağlayacak. Eğer son zamanlarda kendini yorgun hissediyorsan bu konuda bir şeyler yapmalı ve kendi enerjini yükseltmelisin. (Falcihane.com)

Sağlık

Vücudunun yorgunluklara karşı daha hazır olması için bazı konularda değişime gitmen gerekebilir. Gerek yediklerinde, gerekse uyku düzeninde daha dikkatli olmalısın. Vücudunun ihtiyacı olan besinleri aldığına ve yeteri kadar dinlendiğine dikkat etmelisin bugün.

Aşk

Eskiden yaşanan bir mevzu bugün tekrar gündeme gelebilir. Daha önceden yaşanan bir ilişki veya flörtleşme konusu bugün tekrar gündeminde olacak. Eskiyi hatırlamak ve bu kişiyle tekrar karşılaşmak olası senin için.

Para

Hayatında nelere öncelik vereceğini görebilmek için kendine zaman tanıman gerekebilir. Maddi konularda nasıl adımlar atacağını görmek için bugün biraz ağırdan alman gerekecek. Kendine zaman tanımak, daha güzel kararlar almanı sağlayabilir.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi