Göster

Balık Burcu Günlük Yorumu (15 Şubat 2020 Cumartesi)


Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

4/5


Genel

Geçici engeller üstünde çok fazla kafa yoruyor olabilirsin. Kendini gereksiz yere sıkıyor ve üzüyor olman olası. Bu konularda kendine biraz daha nazik olmalı ve bazı şeylerin geçici olduğunu kendine hatırlatmalısın. İyi olana odaklanmak sana daha güzel bir enerji katacak. (Falcihane.com)

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve erkenden yatağa girmek bugün vücuduna daha iyi gelebilir. Hem toksinlerden kurtulmak hem de vücudunu dinlendirmek sana daha iyi bir enerji sağlayacak. Bu enerjiyi kuvvetlendirmek için dikkatli olmalısın.

Aşk

İçinde bulunduğun ilişkide nasıl davrandığını gözlerinle görmen gerekecek. Daha sağlıklı adımlar atmak için karşındaki insana karşı biraz daha yapıcı olman gerekebilir. Gerginliklerle nasıl başa çıkacağın önemli olabilir bugün.

Para

Parasal açıdan kendi isteklerine öncelik verebileceğin bir gündesin. Ancak gereksiz masraflara girmemeli ve kendine bir bütçe ayarlamalısın. Bütçe konularına özen göstermezsen bu rahatlıkla çok fazla para harcama ihtimalin olabilir bugün.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi