Göster

Aslan Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2020 Perşembe)


Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

4/5


Genel

Teknolojiye özen göstermen gerekebilir. Eline daha fazla paralar geçmesi ve çağı yakalayabilmek için bu konulara özen göstermen gerekebilir. Teknolojiden anlamak bugün sana yarın da başkalarına yarayabilir. O yüzden bugün bu konulara özen gösterebilirsin.

Sağlık

Bugün kendine biraz zaman ve alan tanımalısın. Kafanı toparlayabileceğin bir yerde vakit geçirmek sana iyi gelebilir. Stres ve gerginlikleri atabilir, daha güzel şeylere odaklanabilirsin. Ayrıca bu alanda sana iyi gelecek egzersizlere de başlayabilirsin.

Aşk

Aşk konusunda kafanda şüpheler varsa onlara odaklanabilirsin bugün. Aranızda iyi gitmeyen şeylerin temelini görmen gerekebilir. Aşk konusunda ilk başta kendine dürüst olman gerekebilir. Bir şeyleri yoluna koymanın ilk yolu inkarı bırakmaktır çünkü.

Para

Bozulan şeyleri hemen yenisiyle değiştirmemeli, elindekini düzeltmeyi öğrenebilmelisin. İlk sıkıntıda elin cebine gitmemeli. Sahip olduklarının kıymetini bilerek hareket etmelisin. Hayat bunu sana bugün hatırlatabilir.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi