Göster

Aslan Burcu Günlük Yorumu (30 Nisan 2019 Salı)


Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Bugün hedeflerine daha da yaklaşacağın bir gündesin. Bu durum seni biraz tedirgin edebilir. Hızlı ilerlediğini düşünebilir veya bir sonraki adımını kestiremeyebilirsin. Ancak olumsuz düşünerek negatif enerji yükleme kendine. Her şey kontrol altında.

Sağlık

Dikkat dağınıklığı seni yorabilir. Bugün dikkatini toparlamak ve daha faydalı şeyler yapmak için meditasyon yapmak isteyebilirsin. Enerjini yükseltmek için egzersiz yaparak kendini daha iyi hissedebilirsin.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile aranda gerçekleşecek olan konuşmalar seni çok mutlu edebilir. O yüzden, eğer aranızda herhangi bir iletişim yoksa, bugün bunu başlatmak için iyi bir gün. Eğer bir ilişkin varsa, bugünü sevdiğin kişiye ayırarak bu enerjiyi daha güzel kullanabilirsin.

Para

İş ve parasal konularda daha önceden sahip olduğun şansı düşünerek ve şuandaki durum ile kıyaslayarak sadece kendini üzersin. Bugün sahip olduklarına şükretme ve gelecek için daha sağlam adımlar atma günü. Parasal konularda geleceğe odaklanmalısın.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi