Göster

Aslan Burcu Günlük Yorumu (24 Temmuz 2019 Çarşamba)


Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

4/5


Genel

Hedeflerine daha dikkatli odaklanman gerekecek. Atacağın adımlar seni başarıya bir adım daha yaklaştıracak bugün. Bu durumu bozmamak ve dikkatini farklı konulara vererek enerjini düşürmemen gerekecek bugün.

Sağlık

Rüyalarına dikkat etmen gereken bir gündesin. Son zamanlarda kendini tekrarlayan rüyaların varsa eğer, vücudun sana bir şeyler anlatmak istiyor olabilir. Zihnini boşaltmak ve rüyalarının ne anlama geldiğini bulmak için bir rüya günlüğü tutmaya başlayabilirsin bugün.

Aşk

Bugün yeni bir insan ile tanışabilir ve ona karşı bazı hisler besleyebilirsin. Ancak bu insana güvenmek senin için biraz zor olabilir. Bu kişiyi tanımak için kendine zaman vermek ve bazı şeylere acele etmemek sana daha iyi gelecek.

Para

Parasal konularda başkalarının meselesine girmemelisin bugün. Başkalarına ait olan paralar ile alakalı fikrini kendine saklamalı ve yatırım konularında düşüncelerini etrafındakilerle paylaşmamalısın. Bazı şeyleri kolayca paylaşmaman kıymetinin artmasını sağlayacak.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi