Göster

Aslan Burcu Günlük Yorumu (17 Nisan 2020 Cuma)


Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

5/5


Genel

Bugün algılarını açık tutmalısın. Etrafından ilginç şeyler öğrenebilir, kariyerin için önemli bir adım atabilirsin. Bir şeyleri istediğin gibi yoluna koyma ve güzel adımlar atmada algılarına güvenmen gerekecek bugün. O yüzden etrafında olan bitene odaklanman gerekebilir.

Sağlık

Bir şeylere çok duygusal yaklaşmaya başladıysan o zaman zihnini boşaltman gerekebilir. Esneme hareketleri ve meditasyon gibi konularda kendini daha iyi hissetmeye başlayabilirsin. Sağlıklı bir zihin için önce bir huzur sağlaman gerekecek.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızdaki hisleri kuvvetlendirmek isteyebilirsiniz bugün. Ancak bunun için iki tarafın da çaba göstermesi gerekecek. Sevdiğin kişi ile aranızda daha güzel bir muhabbet oluşması için biraz çaba göstermeniz gerekebilir.

Para

Kendin için çizdiğin yolda iyi bir şekilde ilerliyorsun. O yüzden bu aralar karşına çıkan mevzulara kendini kaptırmamalısın. Bir şeylerde kendini korumaya almalı ve fikirlerine sahip çıkmalısın. İzlediğin yolda devam etmen gerekecek.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi