Göster

Aslan Burcu Günlük Yorumu (14 Nisan 2020 Salı)


Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Bugün gününü aydınlatacak çok keyifli bir haber alabilirsin. Hiç beklemediğin bir anda alacağın bu keyifli haber seni çok yükseltebilir. Güzel şeylere odaklanmana vesile olacak haberler alabilmek için iletişim kanallarını açık tutmalısın.

Sağlık

Hep bir arada kalmış gibi mi hissediyorsun? Her zaman iki kişi veya durum arasında cebelleşiyor musun? O zaman sınırlarını kontrol etmen gerekiyor olabilir. İnsanlarla sağlıklı iletişimler kurmak ve nerede durduğunu bilmek stres ve gerginliklerin hayatından çıkmasını kolaylaştırabilir.

Aşk

Sevdiğin kişi ile aranızda duygusal olarak değişimler olabilir. Aranıza bazı mesafeler girebilir veya iletişim konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ani tepkiler vermemek ve hızlı karar almamak sana daha iyi gelecek. Olan biteni gözlemlemek daha iyi kararlar almanı sağlayabilir.

Para

Ne kadar para harcadığına dikkat etmen gereken bir zamandan geçiyor olabilirsin. Çevrendekilere bir şeyler almak istiyor olabilirsin. Ancak bunun için acele etmemelisin. Maddi konularda harcama değil, biriktirme zamanı senin için.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi