Aslan Burcu Genel Özellikleri (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Aslan burcu, ateş grubundadır. Yıldızı Güneştir. Daha ileriye daha yükseğe gitmek için her zaman hırslıdırlar. Bu hırs onlara biraz kendini beğenmişlik de getirir. Uğurlu sayıları 1,4 ve 34dür. Başarıya olan hırsları ve otoriter yapıları onları hekimlik ve askerlik mesleklerinde başarılı yapar. İdareci ve yönetici yönleri güçlüdür. Yüksek hırs ve azimleri, onları üretken yapar. Zeki ve cömerttirler. Her şeyi yönetmek ve kontrol altında tutmak isterler. Kötü yönler olarak, kıskançlık, tez canlılık ve gösteriş merakı söylenebilir.

23 Temmuz - 02 Ağustos Arasında Doğanlar

Bu dönemde doğanlar sevdiklerinde, gerçekten severler ve kendilerini adarlar. Bu onların sadık yönlerini ortaya çıkarır. Sadakat önemli özelliklerinden biridir, fakat aşırı özgüven onları baskıcı ve hırslı yapar. Övülmeye karşı duydukları ihtiyaç, onlarda şişirilmiş ego ve kompleks yaratır. Ayrıca sinirlendikleri zaman çok hiddetli olurlar.

3 - 13 Ağustos Arasında Doğanlar

Toplumda ilgi görürler ve kolaylıkla arkadaş edinirler. Sıcakkanlı ve sevecendirler. Sevdikleri insanlar için söylenen olumsuz sözler onları derinden yaralar. Bu dönemde doğanlar çevresindeki insanları mutlu ederek mutlu olurlar.Ruhları hiç bir zaman yaşlanmaz. Cömert ,sempatik ve insancıldırlar.

14 - 23 Ağustos Arasında Doğanlar

Sıcakkanlı, aşırı cömert ve sempatiktirler. Ayni zamanda yaptıkları işlerle ve ailelerinle övünmeyi çok severler. Kendilerini reklam etmeyi çok severler . Egemen olma tutkuları vardır ve giyinme konusunda şık ve iyi giyinmek tutkuları onları her zaman tatmin eder.

Aslan Burcu Erkeği

Bu burçta doğan erkeklerle evlenen kadınların çok sakin bir yapıda olması gerekir. Çünkü aslan burcu erkekleri eşlerini yönetmeyi önemli sayarlar. Toplum içinde mütevazi olsalarda kendilerini evde kral zannederler , buna karşı çıkılırsa da evin içinde diktatör oluverirler

Aslan Burcu Kadını

Hükmetmeyi çok sever ,doğuştan soylu olanların sağ duyusuna sahiptir. Çalışmaktan yorulurlar ama erkek işinden hoşlanırlar. Monoton işlerden hiç hoşlanmazlar. Sevdiklerine karşı en üstün sadakati ve sevgiyi gösterirler fakat karşısındakiler onun sevgisine karşılık vermezlerse kırılabilirler.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel