Göster

Akrep Burcu Günlük Yorumu (9 Mayıs 2020 Cumartesi)


Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5


Genel

Bugün bir şeyleri halletmek için güzel bir enerjin olabilecek. Kendini daha rahat görebilecek, halletmen gereken şeyleri daha rahat yoluna koyabileceksin. Detaylara odaklanarak görmen gerekenlere özen göstermek güzel sonuçlar elde etmene vesile olacak.

Sağlık

Bugün güzel uyanabilirsin. Daha iyi hissederek, enerjini derinlerde hissederek kalkabilirsin yataktan. Eğer kötü kalkarsan bile enerjini iyiye çevirebileceksin. Bir şeylere pozitif odaklanmak sana güzel bir enerji verecek.

Aşk

Hoşlandığın kişi ile arandaki iletişime dikkat etmen gerekiyor olabilir. Bugün söyleyeceğin sözler büyük değişimlere sebep olabilir. Ya bir şeyleri bitirecek ya da bir şeyleri iyi bir noktaya getirecek kuvvete sahip olabilir bu sözler, aman dikkat!

Para

Daha sonrası için harcamak adına bugün para biriktirebilirsin. Şu an için yapamadığın masrafların ne kadar gerekli veya ne kadar gereksiz olduğunu görmen gerekebilir. Gereksiz masraflardan kaçınmak, ilerisi için daha sağlam para biriktirmene vesile olacak.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi