Göster

Akrep Burcu Günlük Yorumu (9 Mart 2020 Pazartesi)


Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

5/5


Genel

Bugün olaylara duygusal yaklaşmamak daha iyi olabilir senin için. Olaylara duyguları katmamak ve mantığa odaklanmak sana daha iyi sonuçlar getirebilir. Olaylara ani tepkiler vermekten kaçınmalısın bugün.

Sağlık

Sakin ve huzurlu bir ortam oluşturmak zihnimizi boşaltmamız için güzel bir imkan sağlayabilir. Zihni boşaltmak stres ve gerginlikleri üstümüzden atmamızı sağlar. Bunun için harekete geçmek ve kendine güzel bir ortam hazırlamak sana düşündüğünden daha fazla etki sağlayabilir.

Aşk

İnsanlara karşı sınırlar belirlemek onları tamamen dışarıda tutmak için değildir. Karşındaki insanın sana nasıl davranacağını görmek içindir. Aşk konularında güzel etkiler görmek için içine kapanmamak ve sınırlar çekmek arasındaki farkı net bir şekilde görmen gerekebilir.

Para

Maddi konularda kendine daha iyi sonuç verecek şeyler bulmuş olabilirsin. Ancak etrafındaki insanları sıkmaman gerekecek. Her şeyi onlarla paylaşmak senin düşündüğün etkiyi yaratmayabilir. Şu an için güzel sonuçları kendine saklamak daha iyi olabilir.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi