Göster

Akrep Burcu Günlük Yorumu (7 Mayıs 2020 Perşembe)


Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5


Genel

Bir şeyleri yoluna koymak için çaba göstermek isteyebilirsin bugün. Halledilmesi gereken konular, yarım kalan meseleler önceliğin olabilir. Bu konularda hem keyifli hem de kalıcı çözümler bulman olası. Kendini üretkenliğe vermelisin bugün.

Sağlık

Zaman düzenlemesi yapmak sana çok iyi gelebilir. İş bölümü, saatlere göre plan gibi konular hem stresi azaltacak hem de gün içerisinde enerjini neye vermen gerektiğini kolaylaştıracak. O yüzden bugün iş bölümü ve zaman yönetimine odaklanmalısın.

Aşk

Sevdiğin kişiyle aranızda farklılaşan hisleri ve düşünceleri daha net görebilirsiniz. Daha önceden sizi mutlu eden şeyler artık sizi o kadar da ilgilendirmiyor olabilir. İlgi alanlarınızın değişmesi ve farklı şeylere yönelmeniz sizi bu ilişki hakkında düşündürebilir.

Para

Etrafındaki insanlara daha fazla destek olmak isteyebilirsin. Sürekli olarak kendinden ödün vermen gerekebilir. Ancak maddi açıdan bu konuda dikkatli olman gerekecek. Paranı kendine ayırmak ve başkalarına harcarken dikkatli olmak seni bir tehlikeden koruyabilir.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi