Göster

Akrep Burcu Günlük Yorumu (4 Mayıs 2019 Cumartesi)


Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Bugün sana ne yapman gerektiğini söyleyen insanlara karşı dik durman çok önemli olacak. Kendi kararlarını aldığını bilmeleri ve sınırlarını öğrenmeleri gerekiyor. Bugün bunu düzgün bir şekilde etrafındaki insanlara ifade edebilirsin.

Sağlık

Bugün uyku düzenin için bazı planlar yapmayı düşünebilirsin. Son zamanlarda uyku ile alakalı sıkıntılar yaşıyorsan bunu nasıl düzeltebileceğin ile alakalı araştırmalar yapmayı deneyebilirsin. Güzel sonuçlar almak için bugünden kararlar alman daha iyi olacak.

Aşk

Bugün sevdiğin kişi ile farklı ortamlara girmek sana çok iyi gelecek. Eğer bir ilişkin yoksa, her zaman bulunduğun ortamlardan farklı yerlere gitmen karşına daha ilgi çekici insanların çıkmasını sağlayabilir. Bugün bu enerjiyi iyi kullan.

Para

Etrafında kendi paranı nasıl harcaman gerektiğine dair sana akıl verenler olabilir bugün. Bu kişilere sinirlenmeden, son sözün sana ait olduğunu kendine hatırlatman gerekecek. Paran, sadece sana ait ve bu konuda son sözü sen söyleyeceksin.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi