Göster

Akrep Burcu Günlük Yorumu (3 Mayıs 2019 Cuma)


Aşk

4/5

Sağlık

5/5

Para

3/5


Genel

Bugün etrafından çok fazla ilham alabileceğin ve yaratıcı tarafını güzel bir şekilde kullanabileceğin bir gün. Aklına gelen güzel ve yeni fikirleri hemen bir deftere yaz. Bugün bunlara ayıracak vaktin olmasa bile sonra seni çok eğlendirebilir.

Sağlık

Bugün, sana zarar veren bazı alışkanlıkların varsa bunları bırakmak için iyi bir gün. Gereksiz atıştırmalıkları kesmek, sigarayı bırakmak veya daha aktif olmak için bazı planlar yapabilir ve güzel kararlar alabilirsin.

Aşk

Bugün sevdiğin kişiyle daha fazla vakit geçirmen gerekebilir. Karşındaki insanı ne kadar sevdiğini belli etmek için onunla ilgili güzel planlar yapabilirsin. Kendisine güzel bir yemek hazırla veya en sevdiği tatlıyı yap. Aranızdaki enerjiyi çok yükseltebilirsin böylece.

Para

Maddi konularda çevrendeki insanlarla bir anlaşmazlığa düşmen olası. Bugün, harcamalar söz konusu olduğunda, etrafındaki insanlarla aynı fikirde değilsen, kendini çok fazla zorlama. Elindeki paraya sahip olmak sana ileride daha güzel sonuçlar getirecek.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi