Göster

Akrep Burcu Günlük Yorumu (28 Mayıs 2020 Perşembe)


Aşk

3/5

Sağlık

5/5

Para

3/5


Genel

Kızgınlıkla hareket etmemelisin. Ani kararlar ve daha sonradan pişman olabileceğin hareketler seni yorabilir. Bugün biraz daha sakin kalabilmeli ve gözlem yeteneğini konuşturmalısın. Bir eyleme geçmeden önce iki kere düşünmen gerekecek.

Sağlık

Bol bol su tüketmek ve yediklerine dikkat etmek sana daha iyi bir enerji sağlayabilir. Vücudunu yoracak işlenmiş gıdalardan uzak durmak ve daha sağlıklı tercihlerde bulunmak, kendini çok daha iyi hissetmene vesile olabilir.

Aşk

İletişime geçmek istiyor ancak sonucunun ne olacağından korkuyor olabilirsin. Hoşlandığın kişinin sana karşı ne hissettiğini anlamak için tek yapman gereken bu kişiyle muhatap olmak olsa da adım atmak seni yorabilir. Senin için neyin önemli olduğunu kendine itiraf etmen gerekebilir.

Para

Büyüklerimizin geçmiş zamanda yaşadığı sıkıntılardan ders almak bize düşen görevlerden birisidir. Geçmişte yaşanan hatalara tekrar düşmemek için onların deneyimlerinden faydalanmamız gerekir. Bugün bu konulara odaklanarak daha iyi dersler çıkarabilirsin.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi