Göster

Akrep Burcu Günlük Yorumu (27 Haziran 2020 Cumartesi)


Aşk

4/5

Sağlık

3/5

Para

2/5


Genel

İnsanlarla daha fazla iletişim kurabilirsin bugün. Telefonun hiç susmayabilir. İnsanlarla konuşmak seni biraz yorsa da yine de onlarla muhabbetini artırmak güzel hislerin uyanmasına vesile olabilir.

Sağlık

Vücudunun ihtiyaçlarına odaklanmak demek, isteklerinden çok sana daha iyi gelecek şeylere odaklanmak demek. Sana iyi gelmeyen alışkanlıklardan kurtulmak için çaba gösterebilir, kendini daha iyi hissedecek şeylere odaklanmak isteyebilirsin bugün.

Aşk

Fikirlerinin uyuştuğu, birlikte güzel vakit geçirdiğin birisine karşı bazı hisler beslemeye başlayabilirsin. Direkt aşk olarak değil de samimiyet olarak bir şeylere odaklanman, karşı tarafa daha iyi bakmana vesile olabilir. Bugün devlerin aşkı olmasa da samimiyet seni bekliyor olabilir.

Para

Hayallerine göre yaşamak iyidir, bir şeyleri gerçekleştirmeni kolaylaştırır. Ama maddi konularda kendini sıkmamak adına gerçeğe dönmen gerekebilir. Parasal olarak çok büyük sıkıntılara kendini sokmamak ve elindekilerle yetinmek senin için daha iyi olabilir.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi