Göster

Akrep Burcu Günlük Yorumu (26 Mart 2020 Perşembe)


Aşk

5/5

Sağlık

4/5

Para

2/5


Genel

Harcamalar konusunda dikkatli olman gereken bir gün olabilir. Maddi konularda insanların senden bekledikleri gibi davranmak yerine geleceğini düşünerek hareket etmelisin. Günün sonunda seni senden daha fazla düşünen olmadığını hatırlaman gerekecek.

Sağlık

Meditasyon ve esneme konuları seni daha iyi bir etkiye sokabilir. Zihnini boşaltmak ve hareket kabiliyetini artırmak kendini çok daha iyi hissetmene vesile olacak. Hareketlerinde ölçülü olmak ve kaslarını çalıştırmak senin için iyi bir yol olabilir.

Aşk

Aşk konularında daha keyifli etkilere kendini açmak için biraz daha sosyal olman gerekebilir. Farklı ortamlarda bulunmak veya yeni şeylere odaklanmak aşk konularında daha güzel etkileri karşına çıkarabilir. Aşk konusunda kendini dış etkilere açman gerekecek.

Para

Maddi konularda kendine fazla yüklenmemelisin. Her şeyin suçlusu veya sorumlusu olarak kendini görmek seni üzebilir. Etrafındaki insanların senin kadar sorumluluk aldığından emin olmalı ve her şeyi tek başına yüklenmemelisin bugün.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi