Göster

Akrep Burcu Günlük Yorumu (24 Temmuz 2019 Çarşamba)


Aşk

3/5

Sağlık

4/5

Para

2/5


Genel

Bugün duygusal anlamda kendini yorgun hissedebilirsin. Çevrendeki insanlarla arandaki iletişim biraz gerilebilir. Bazı konularda etrafındaki insanlarla anlaşmak normalden zor olabilir. Kendine vakit ayırmak ve sakinleşmek sana daha iyi gelecek.

Sağlık

Kendi sağlığını ön plana almak ve kendin için doğru kararlar almak senin için önemli olacak bugün. Başkasının senin için doğru olduğunu düşündüğü şeyleri kendi hayatına uygulaman seni zora sokabilir, tabii bunu yapan doktorun değilse. O yüzden kendi sağlığın için kendi bildiklerini kullanman gerekecek.

Aşk

Daha önceki ilişkilerinde yaşadıkların bugün tekrar aklına gelebilir. Bazı hataları tekrarlamak veya aynı düşünce kalıplarını kullanmak canını sıkıyor olabilir. Kendine aşk konularında daha sağlam bir yol çizmek için kafanı dinlemen gerekecek bugün.

Para

Etrafındaki insanlarla parasal konularda fikir birliğine giremeyebilirsin bugün. Kendi kararların, diğerlerinin fikirlerinden daha önce gelebilir. Bugün çok önemli harcamalar yapmamalı ve büyük sorumluluklar almamalısın.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi