Göster

Akrep Burcu Günlük Yorumu (20 Şubat 2020 Perşembe)


Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Arkadaşlarınla keyifli vakitler geçirmek isteyebilirsin. Ancak daha fazla insan ile muhatap olmak sende biraz gerginlik oluşturabilir. Bugün denge kurduğun ve hem kendine hem de sevdiklerine eşit derecede vakit ayırdığın takdirde daha keyifli bir gün geçirebilirsin.

Sağlık

Stres ve gerginliklere karşı önlem alman gereken bir gün olabilir. Gerginken vücudunun verdiği sinyalleri doğru alamıyor olabilirsin. Can sıkıntısını açlık, gerginliği uykusuzluk olarak görebilirsin. Bu durumlardan kurtulmak için stres atmaya yönelmelisin.

Aşk

Bugün aşk konularında bazı şeyleri oluruna bırakman gerekebilir. Bazı konuları fazlaca düşünmemek ve altında bir sebep yattığını düşünmemek sana daha iyi gelebilir. Aşk ve ilişkiler ile alakalı daha rahat davranman gereken bir gün olacak.

Para

Bugün bütçene çok sıkı bir şekilde sadık kalman gerekecek. Bir kuruşu bile gereksiz yere harcamamalısın. İleride daha rahat ve keyifli hareket edebilmek için bugünden önlemini alman gerekebilir. Parasal olarak dikkatli olman gereken bir gün olabilir.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi