Göster

Akrep Burcu Günlük Yorumu (19 Mart 2020 Perşembe)


Aşk

5/5

Sağlık

5/5

Para

4/5


Genel

Maddi konularda güzel gelişmeler görmen olası. İlerisi ile alakalı farklı durumlarla karşılaşabilirsin. Eline bir para akışının geçmesi ve ileride daha fazla para kazanmak için bir fırsat yakalaman gününün daha keyifli geçmesine vesile olabilir. Sadece hemen para harcamaya kalkmamalısın.

Sağlık

Odaklanma sıkıntısı yaşıyorsan bunu çözmeye vakit ayırman gerekebilir. Zihnini boşaltmak ve meditasyon gibi konulara özen göstermek sana daha iyi gelecek. Zihnini boşaltmak ve stresten uzak durmak sana çok daha iyi bir enerji sağlayabilir.

Aşk

Aşk konusunda güzel gelişmeler görmen olası. Eğer bir ilişkin yoksa ve aşk konularına uzak kaldıysan bugün keyifli bir durum yaşanabilir. Yeni etkilere kendini açman, kalbinin daha hızlı atmasına vesile olabilir.

Para

Maddiyat ile alakalı kendi içinde değişimler yaşaman gerekebilir. Paraya bakış açını değiştirmek için farklı konulara odaklanmak sana iyi gelebilir. Elini hemen cebine atmamalı ve durumları daha dikkatli gözlemlemek için zaman harcamalısın bugün.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi