Göster

Akrep Burcu Günlük Yorumu (14 Mart 2020 Cumartesi)


Aşk

4/5

Sağlık

4/5

Para

3/5


Genel

Bugün bir şeylere konsantre olman zor olabilir. Kafanı toparlamak zorlaşabilir. Kendini bir şeyler için zorlamamalısın. Eğer gerçekten önem taşıyan konularla ilgilenmen gerekiyorsa bunları ertelemek sana daha iyi gelebilir.

Sağlık

İçine sinmeyen şeyler duygusal gerginlikler yaratabilir. Bu konulara odaklanmak ve zihnini boşaltmak için çaba göstermek sana iyi gelebilir. Sağlıklı bir ruh haline girebilmek için canını sıkan konularla başa çıkabilecek bir ortam yaratman gerekecek kendine.

Aşk

Aşk konularında kendi isteklerini dile getirmek daha güzel sonuçlar elde etmene vesile olabilir. Eğer hoşlandığın bir kişi varsa senin nasıl hissettiğini bilmeli. Bu kişi ile daha keyifli gelişmeler görebilmek için hayatına bir netlik katman gerekebilir.

Para

Etrafındaki negatif insanlarla arana sınır çekmen gerekecek. Parasal olarak senden faydalanılmaması için çaba göstermen gerekebilir. Bu tür konularda kendine dikkat etmek ve kendi kararlarını tek başına almak daha iyi olabilir senin için.Sevdiğin ile ne kadar uyumlusun?
Aşk Uyumu Analizi