Akrep Burcu Genel Özellikleri (24 Ekim - 22 Kasım)

Akrep burcunda doğanların yıldızı Mars ve Plüton dur. Su grubundadırlar. En önemli özellikleri sezgileridir. Zengin olma hayalleri vardır. Merhamet konusunda biraz zayıftırlar. Balık ve Yengeç burçları ile iyi anlaşırlar. Uğurlu sayıları 8,9 ve 53tür. Bu burçta doğanlar çok güçlü bir yapıya sahiptirler ve çok da kurnazdırlar. Çevresindekilere candan bağlıdırlar. Çok yetenekli insanlardır ve bu yetenekleri sayesinde her işte başarlı olurlar. Daha çok kendi içlerine kapanıp öyle yaşamayı severler.Herkesi eleştiri yağmuruna tutarlar fakat kendilerinin eleştirilmesinden hiç hoşlanmazlar. Girişkendirler. Doğal, kendilerine has bir çekicilikleri vardır. Akrep burcu insanı cinselliğe düşkündür. Yönetim, organizasyon işlerinde yeteneklidirler. Bu tür işlerde başarılı olurlar. Müdürlük, yöneticilik gibi meslekler ideal meslekleri olabilir.

24 Ekim - 2 Kasım Arasında Doğanlar

Hemen herkesi eleştirirler. Ama konu kendileri olduğunda, eleştiriye tahammülleri yoktur. Herkesin kendileri gibi yetenekli olamayacağı gerçeğini görmezler. Bu yüzden hoşgörüleri yoktur. İnsanlara biraz sevgi ve hoşgörü göstermeleri gerekir. Bu dönemde doğan Akrep kadınları, tek erkeği sever ve sadece ona bağlıdır. Tüm ilgi ve sevgisi bu tek şanslı erkek içindir.

3 - 13 Kasım Arasında Doğanlar

Bu dönemde doğanlar oldukça şüphecidirler. Materyalist ve gerçekçidirler. Mantıkları ön plandadır. Mantıklarının kabul etmediği her şeye şüpheyle yaklaşırlar. Bu burçta doğanlar kendilerini idare etmede zorlanırlar.

14 - 22 Kasım Arasında Doğanlar

Girişken yapılarını kullanmayı çok iyi becerirler. Kendilerini herkesten daha yetenekli görürler. Bunu yaparken de başkalarının yeteneklerini küçümserler. Bu dönemde doğan Akrep’lerin öfke sorunları olabilir.

Akrep Burcu Erkeği

Bu burcun erkeği çok kıskanç olur ve zorbalığa yatkındır. Ancak uysal sabırlı, kendilerine bu yönden tahammül edebilecek bir eşle mutlu olabilirler. Sert ve agresif görüntüsünün ardına ise duygusal bir kimlik taşırlar. Derin bir sevgiden hoşlanırlar.Kadının iç yüzünü ve düşüncelerini hemen sezinlerler.Kadının duygusuz olmasından hiç hoşlanmazlar. Bununla birlikte evlerinde münakaşa etmeyi de sevmezler.Eşinin yumuşak başlı ve onu dinlendirici olmasını isterler. Ayrıca ev ve iş hayatını eşinin canlı tutmasını beklerler.

Akrep Burcu Kadını

Bu burcun kadını hem alçak gönüllü hem de kendini beğenmişlik göstererek iki tip kişilik sergilerler. Eşleri onları, harika yeteneklerini kullanmaları için doğru yönlendirmelidirler. Doğru şeye dikkatini veren akrep kadını her zaman başarılı olur. Bu burcun kadını da sevdiklerine karşı çok duyarlı ama başkalarına karşı kayıtsız ve duyarsızdır. Çok çekicidirler, erkekler üzerinde fiziksel etkileri vardır.


Sesli Kahve Falı

Google Play'den alın Apple Storedan indirin

Ücretsiz, Gerçek, Sana Özel